Вхідні вуличні двері Abwehr з терморозривом модель Solid комплектація Defender (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Вуличні двері |
| Декор внутрішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Товщина МДФ накладки | Всередині вологостійка МДФ накладка 10 мм |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Контури ущільнення | 2 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 2 шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата та пінополістирол |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 90мм |
| Товщина короба | 155мм |
| Замок | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | 5 ключів, Apecs, або аналог, без монтажного |
| Нічник | Ні |
| Ручка | Ручка роздільна чорна квадратна Modo (або аналог) |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Терморозрив | Так |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
| Вага дверей | 860 мм – 78 кг, 960 мм – 83 кг |
28,900.00₴
Вхідні металеві двері Abwehr з терморозривом модель Solid комплектація Defender
Технологія “Терморозриву”
У комплектації Defender короб дверей має терморозрив із 3-мм коркової пластини. Це усуває містки холоду між внутрішньою та зовнішньою частиною металу. Завдяки цьому двері не промерзають, не утворюється конденсат, а в будинку зберігається тепло. Така технологія підвищує комфорт і енергоефективність у будь-яку пору року.
Товщина коробу складає 155 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно товщиною 90 мм забезпечує надійність і комфорт. Всередині – МДФ-накладка 10 мм і металевий лист 1,5 мм, що гарантує тишу та захист. Зовнішнє покриття – міцний метал із молотковим фарбуванням, стійкий до будь-якої погоди. Конструкція на 11 горизонтальних ребрах жорсткості робить двері надзвичайно міцними.
Квадратна фурнітура MODO чорного кольору
Для даної моделі використовується квадратна фурнітура MODO чорного кольору, а також комплект броненакладок в чорному матовому кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і чудово підійде під обрані малюнки
Нижній циліндровий замок Kale 252
Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальдний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеликом” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом металу від корозії у вологий період року, а також додає естетичного вигляду дверей.
3 Петлі з підшипником
Одразу 3 петлі з підшипником всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Згідно з сертифікатом СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору, який допомагає регулювати рівень притвору (рівень притиску полотна до короба) в будь-який час
Додаткове утеплення лиштви
Лиштва на дверях серії Defender додатково утеплена фольгоізолом. Це зроблено з метою зменшення ризику промерзання лиштви та підвищення теплоізоляційних властивостей дверей
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.




























