Вхідні двері Abwehr модель Adelina комплектація Comfort
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Декор зовнішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Декор внутрішньої сторони | БІЛИЙ |
| Товщина МДФ накладки | 10 мм зовні та всередині |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 2 |
| Колір коробки | Антрацит |
| Контури ущільнення | 3 |
| Поріг | Так(Сталевий) |
| Антизрізи | 2шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція короба | Короб не утеплено |
| Товщина полотна | 70мм |
| Товщина короба | 93мм |
| Замок | Верхній сувальдний AversR-35 та нижній циліндровий AversT52 |
| Циліндр | 5 ключів, Avers, без монтажного |
| Ручка | Ручка розеткою Avers 14093 або аналог |
| Форма фурнітури | Кругла |
| Колір фурнітури | Хром |
| Вага дверей | 860 мм – 62 кг, 960 мм – 66 кг |
| Ширина полотна | 860 мм 960 мм |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
15,300.00₴
COMFORT (А) КВАРТИРА 490 Adelina
Вхідні двері Abwehr модель Adelina комплектація Comfort
Утеплене дверне полотно
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм товщиною та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 10 мм кожна, що надає необхідний рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовуються 3 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна здійснюється мін ватою.
Товщина полотна складає 70 мм, це мінімальна рекомендована товщина для квартирного застосування.
Ручка
Для дверей цього сегменту використовується ручка «Avers 14093». Ручка роздільна з круглою розеткою.
Нижній циліндровий замок Avers T52
Нижній замок від тм Avers. Оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 2 обороти, ригеля входять в короб на 2 см, а їх діаметр становить 1 см.
Верхній сувальдний замок Avers R35
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеликом” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Петлі
2 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Відповідно до сертифіката СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору, за допомогою якого можна налаштовувати щільність прилягання полотна до короба, що забезпечує легке закривання дверей. Він дозволяє зберігати високу герметичність дверей протягом усього терміну служби.
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.























