Вхідні двері квартирні Abwehr модель Lorena комплектація City (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Декор зовнішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Декор внутрішньої сторони | БІЛИЙ |
| Товщина МДФ накладки | 16мм зовні та 10мм всередині |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Контури ущільнення | 3 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 2шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 100мм |
| Товщина короба | 110мм |
| Замок | Двосистемний замок MOTTURA54797 + верхній девіатор Barrera |
| Циліндр | 5 ключів, Apecs, або аналог, без монтажного |
| Ручка | Фурнітура Vortex або аналог |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Вага дверей | 860 мм – 84 кг, 960 мм – 93 кг |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
Оригінальна ціна: 31,900.00₴.28,072.00₴Поточна ціна: 28,072.00₴.
Вхідні двері Abwehr модель Lorena комплектація City

Декоративні вставки під латунь
Латунь знову повертається до моди. Саме цей колір надасть атмосфері в будинку затишку та тепла. Деталі з латуні в інтер’єрі виглядають вишукано і надають дизайну нотку вінтажності та розкоші.
Гнутий триступеневий профіль
Гнутий триступеневий профіль забезпечує максимальне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чуму досягається дуже високий рівень тепло і шумоізоляції.
Товщина короба становить 110 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 16 мм ззовні та 10 мм всередині, що надає високий рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовуються 4 горизонтальних ребра жорсткості, що забезпечує міцність дверей. Утеплення полотна та коробу здійснюється мінватою.
Товщина полотна складає 100 мм, що значно підвищує рівень тепло- та звукоізоляції.
Фурнітура чорного кольору
Для даної моделі використовується квадратна фурнітура чорного кольору, а також комплект броненакладок в чорному матовому кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і чудово підійде під обрані малюнки
Двосистемний замок MOTTURA54797
Замок MOTTURA забезпечує високий рівень безпеки та надійний захист від злому. Це продукція італійського бренду з відмінною репутацією. Завдяки сучасним ключам зі змінним кодуванням зловмисникам набагато складніше підібрати відмичку. Конструкція стійка до висвердлювання та механічного впливу, що підвищує надійність. Замок зручний у використанні та розрахований на тривалий термін служби.
Гарантія 5 років
Верхній девіатор BARRERA
Девіатор — це додаткова система замикання вхідних дверей. Він створює більше точок фіксації, що значно ускладнює віджим дверей. Завдяки цьому двері краще захищені від злому і надійніше зберігають ваше майно.
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом метала від корозії у вологий період року, а також додає естетичності вигляду дверей.
Два антизріза
На відміну від інших сегментів, в сегменті MEGAPOLIS встановлено 2 антизрізи, завдяки яким витягнути дверне полотно з короба неможливо, навіть якщо будуть зрізані петлі
Нічник на дверях
Додатковий замок на дверях, який закривається тільки зсередини, відкрити зовні його неможливо
Петлі
3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Згідно сертифікату СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору, який допомагає регулювати рівень притвору (рівень притиску полотна до короба) в будь-який час
Прихований монтаж лиштви
На дверях сегмента MEGAPOLIS лиштва кріпиться без видимих отворів зовні, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.





























