Каталог товарів
 • Ціна
  -
  Колір
  Торгова марка
  Колекція
  Країна виробник
  Приміщення
  Клас зносостійкості
  Товщина
  Порода дерева
  Фаска
  Малюнок
  Дизайн
  Вологостійкість
  Поверхня
  Висота
  Завантаження...
 • Ламінат

  у просторіччі «ламінат» від англ. Laminate від лат. lamina — «пластинка») — будівельний матеріал, виготовлений з деревноволокнистих плит (ДВП) сухого способу виробництва або моноструктурних, фанерованих плівками на основі термореактивних полімерів.

  Що таке ламінат?

  Ламіноване підлогове покриття (в просторіччі «ламінат» від англ. Laminate від лат. Lamina – «пластинка») – будівельний матеріал, виготовлений з деревоволокнистих плит (ДВП) сухого способу виробництва або моноструктурних, облицьованих.

  Товщина ламінату: на щастя цей показник не робить значного впливу на зносостійкість і довговічність. Найчастіше використовують плити завтовшки 8 мм. Товщина плити впливає на відчуття від показників гучності, дзвінкості в процесі експлуатації. Чим тонший ламінат, тим менше він здатний передати відчуття натуральності як від паркетної дошки або масиву. Саме тому останнім часом все більшої популярності набуває велика товщина 10-12мм.

  Із чого складається ламінат?

  Верхній захисний шар: створюється з крафтового паперу просоченої меламінової або акрилової смолою Товщина від 0.2 до 0.6мм в залежності від класу АС, мають хорошу витривалість, йому не страшні подряпини, деформація та інші механічні пошкодження, ще він несе декоративну функцію що імітує поверхню деревини або каменю.

  Серце ламінату: У сучасному виробництві ламінованого покриття для підлоги в основному використовуються Деревноволокнисті HDF плити середньої і високої щільності від 500кг/м3 до 1200 кг/м3. Чим щільніше плита, тим вище її клас (від 31 до 34). Класи експлуатації ламінату відповідає питомій вазі плити HDF з якої виготовляється покриття. Велика щільність деревно-волокнистої плити передбачає і більш високий опір фізико-механічним навантаженням.

  Стабілізуючий шар водостійкий папір просочений полімерами

  що таке показник AC?

  Показник АC – це рейтинг зносостійкості верхнього шару підлоги, що ламінує, стійкість до пошкоджень в процесі експлуатації. Показник АС відповідає щільності основи 31клас-АС3, 32клас-АС4, 33клас – АС5, 34клас – АС6. Але є винятки. Твердість плівки – умовне поняття. Декорований малюнок не має опору до подряпин та ударів. Поверх декору на виробництві наноситься меламінова або акрилова смола. У сучасних дорогих колекціях, у складі меламіну, містяться різні добавки: такі як корунд (оксид алюмінію) для надання ще більшої міцності покриттю. Відповідно, більший шар та особливість фінішного захисного складу додає продукції кращу зносостійкість.

  Який клас ламінату вибрати?

  • 31 клас – для житлових приміщень із середньою прохідністю та комерційні з низькою.
  • 32 клас – у житлові приміщення з високою інтенсивністю ходіння, (вітальня, коридор, кухня, офіси верхніх поверхів) та комерційні із середньою.
  • 33 клас – експлуатація покриття у громадських будівлях з високим навантаженням.
  • 34 клас – використання ламінату у промислових та спортивних спорудах.

  Які переваги ламінату?

  1. Екологічно чистий продукт, що створюється з відновлюваних джерел (деревина)
  2. Легкість укладання.
  3. Ціна
  4. Довговічність

  Де придбати ламінат на підлогу?

  Наш інтернет магазин Parketnik.ua надає широкий вибір виробників паркетної дошки, дизайнерської підлоги, вінілової підлоги, терасної дошки та ін. У нас ви зможете оформити замовлення онлайн або звернутися в один з магазинів мережі “Хата ламінату” від “ПаркетНИК”.

  Пнд - Птн 08:00-17:00

  Субота 08:00-15:00

  Неділя 08:00-13:00

  Телефон: +38(095) 677 95 63

  e-mail: inbox@parketnik.ua

  Пнд - Птн 09:00-18:00

  Субота 09:00-15:00

  Неділя 09:00-14:00

  Телефон: +38(099) 509 07 41

  e-mail: inbox@parketnik.ua  2020 - 2024 ПаркетНИК™

  Розробка сайту Yevhen Kirichenko