Каталог товарів
 • Ціна
  -
  Колір
  Торгова марка
  Колекція
  Країна виробник
  Приміщення
  Клас зносостійкості
  Товщина
  Порода дерева
  Фаска
  Малюнок
  Дизайн
  Вологостійкість
  Поверхня
  Висота
  Завантаження...
 • Паркетна дошка

  Паркетна дошка – це один із найбільш затребуваних матеріалів, що використовуються на сьогоднішній день. Він має свою власну естетичну привабливість, надаючи вашому інтер’єру вишуканий і витончений вигляд.

  Широкий вибір виробників

  У нашому магазині ви можете купити паркетну дошку від виробників, що відомі своєю якістю матеріалу та зручністю збирання паркету. У нашому магазині представлені такі виробники, як Coswick, Barlinek, Karelia, Parador, Kährs. Також є широкий діапазон тонів і рельєфу паркету.

  Ціновий діапазон

  Це покриття дуже популярне через свої декоративні характеристики, екологічність і міцність. Ціна паркетної дошки може зростати від якості матеріалу, селекції та породи деревини  з якої було виготовлено саму дошку. У нас є і недорогі паркетні дошки. Також можна підібрати покриття із дорогих сортів дерева.

  Матеріал, з якого виготовляють

  Найпопулярніші сорти деревних порід для паркету – це дуб та ясен.

  Паркетна дошка виготовлена з дуба довговічна та дуже стійка. Дубові вироби дуже стабільні до коливань вологості у приміщенні, не тріскаються та не усихають.

  Але паркетна дошка виготовлена з ясена нічим не поступається своєму конкурентові. Ламелі такі самі міцні, але мають світліший відтінок.

  Товщина ламелі

  Сучасні виробники виготовляють дошки покриття від 7 до 26 мм. Будь-яка паркетна дошка має власну структуру:

  • Перший шар – це захисний. Він зазвичай складається з лаку чи олії. Таке покриття дозволяє підвищити захисні властивості та стійкість робочої поверхні, а також не впливає на товщину самої планки.
  • Далі йде верхній шар, який може бути від 05 до 6 мм. Він завжди виготовляється із цінних порід деревини. Саме цей шар має гарний зовнішній вигляд.
  • Середній шар – товщина приблизно 8 мм. Саме він витримує найважче механічне навантаження при монтажі покриття, тому для нього застосовують деревину хвойних дерев, які відрізняються високою густиною своєї деревини.

  Види паркетних дощок

  Ламелі поділяють на чотири різновиди:

  • художній паркет – Блочний, французська та англійська ялинки, паркетрі – різноманітної форми. Найдорожчий паркет.
  • односмугова – поверхня яких є цілісною смугою деревини;
  • двох смугова – цей вид паркету має ціну нижчу, але сам малюнок у нього виразніший;
  • трьох смугова – для виготовлення цього виду дощок використовують три ряди шпигуна, що поділені на поперечні елементи. Його малюнок може підійти до будь-якого інтер’єру;

  Скільки служить таке покриття для підлоги?

  Таке покриття прослужить вам дуже багато років, адже завдяки якісному матеріалу воно може служити практично 50 років. У нашому магазині ви можете купити якісну паркетну дошку недорого, і вона прослужить вам довгі роки без сколів та подряпин.

  Де купити паркетну дошку?

  Наш інтернет магазин «Parketnik.ua» надає широкий вибір виробників паркетної дошки, ламінату, вінілової підлоги, терасних дощок дверей ?? та ін. У нас ви зможете оформити замовлення онлайн або ж звернутися до одного з магазинів мережі “Хата ламінату” від “ПаркетНИК”.

  Пнд - Птн 08:00-17:00

  Субота 08:00-15:00

  Неділя 08:00-13:00

  Телефон: +38(095) 677 95 63

  e-mail: inbox@parketnik.ua

  Пнд - Птн 09:00-18:00

  Субота 09:00-15:00

  Неділя 09:00-14:00

  Телефон: +38(099) 509 07 41

  e-mail: inbox@parketnik.ua  2020 - 2024 ПаркетНИК™

  Розробка сайту Yevhen Kirichenko