Каталог товарів
 • Ціна
  -
  Колір
  Торгова марка
  Колекція
  Країна виробник
  Приміщення
  Клас зносостійкості
  Товщина
  Порода дерева
  Фаска
  Малюнок
  Дизайн
  Вологостійкість
  Поверхня
  Висота
  Завантаження...
 • Вінілова підлога

  Наприкінці минулого століття підлогове вінілове покриття прийшло на ринок будівельних матеріалів. Вініл можна використовувати у величезній кількості приміщень. Ціна на кварц вінілу може змінюватися, виходячи з вашого вибору малюнка та способу укладання.

  Що таке кварц вініл?

  Вініл – це дуже пластичний матеріал. Він складається з полівінілхлориду, але покриття називається по-різному. Крім того, він ще й повністю водонепроникний. Також вінілове покриття має властивість поглинати звук.

  Структура вінілової підлоги

  До складу кварц вінілової підлоги обов’язково входить велика кількість шарів. Набагато більше, ніж у паркеті чи ламінаті. Вінілове покриття для підлоги має понад п’ять нашарувань різного матеріалу.

  Перший шар – це вінілова основа, яка складається з полівінілхлориду та кварцового піску. Воно стійке до ударів, вм’ятини або подряпин. Обов’язково, якісна вінілова підлога містить не менше двох шарів скловолокна. Це необхідно для стабілізації майбутнього покриття.

  Основний прошарок покриття для підлоги з полівінілхлориду – це малюнок. Саме ця складова робить вінілові підлоги дуже популярними. Кожен може обрати індивідуальний малюнок для власного інтер’єру.

  Поверх цих шарів виробники нашаровують відразу кілька міцних захисних матеріалів. Це робиться для захисту вінілової підлоги від ультрафіолетових променів, подряпин та інших ушкоджень.

  Дизайн

  Існує величезна кількість кольорів та фактур, які приймає підлогове покриття з вінілу. Воно може набувати зовнішнього вигляду каменю, дерева або мінералу. Також він здатний імітувати і фактуру будь-якої поверхні. Ви можете створити власний неповторний малюнок покриття, яке урізноманітнить ваш інтер’єр.

  Різновиди вінілової підлоги

  Поділяють підлогу з кварцвінілу за такими ознаками: встановлення покриття та вигляд. Монтаж вінілової підлоги може бути клейовим, коли покриття для підлоги встановлюється за допомогою спеціального клею. Або монтується за допомогою замкових пристроїв.

  Видів кварц вінілової підлоги може бути три: рулон – для комерційних приміщень, планка – яка нагадує паркет чи ламінат під дерево, плитка – на ній можна створити індивідуальний візерунок. Ціна на кварц вінілову плитку зростає в залежності від складності малюнка.

  Застосування вінілового покриття

  Залежно від шару захисного покриття його можна стелити у різних приміщеннях. Є побутова підлога, яка підходить для житлових кімнат, і є комерційна, призначена для приміщень з великою кількістю людей.

  Якщо ви бажаєте створити витончену особливість у своєму інтер’єрі – купіть кварц вініл. Саме цей варіант буде зручним для різних приміщень. Ціна вінілової підлоги змінюється виключно від міцності матеріалу та складності малюнка. Купити вінілову підлогу буде чудовим рішенням для будь-якого приміщення.

  Де купити вінілове покриття на підлогу?

  Наш інтернет магазин «Parketnik.ua» надає широкий вибір виробників паркетної дошки, ламінату, дизайнерської підлоги, терасної дошки та ін. У нас ви зможете оформити замовлення онлайн або звернутися в один з магазинів мережі “Хата ламінату” від “ПаркетНИК”.

  Пнд - Птн 08:00-17:00

  Субота 08:00-15:00

  Неділя 08:00-13:00

  Телефон: +38(095) 677 95 63

  e-mail: inbox@parketnik.ua

  Пнд - Птн 09:00-18:00

  Субота 09:00-15:00

  Неділя 09:00-14:00

  Телефон: +38(099) 509 07 41

  e-mail: inbox@parketnik.ua  2020 - 2023 ПаркетНИК™

  Розробка сайту Yevhen Kirichenko