Вхідні двері квартирні Abwehr модель Simfonia комплектація Classic Prime (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Декор зовнішньої сторони | ЧОРНА ШАГРЕНЬ |
| Декор внутрішньої сторони | Кашемір супермат |
| Товщина МДФ накладки | 16мм зовні та 10мм всередині |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Колір коробки | Чорний |
| Контури ущільнення | 2 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 2шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 100мм |
| Товщина короба | 110мм |
| Замок | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | 5 ключів, Apecs, без монтажного |
| Ручка | Фурнітура Vortex або аналог |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Вага дверей | 860 мм – 81 кг, 960 мм – 86 кг |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
21,400.00₴
Вхідні двері Abwehr модель Simfonia комплектація Classic Prime
Гнутий двоступеневий профіль
Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чому досягається високий рівень тепло та шумоізоляції.
Товщина короба складає 110 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм товщиною та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 16 та 10 мм, що надає необхідний рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовують 3 горизонтальні ребра жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна та коробу здійснюється мінватою.
Товщина полотна складає 100 мм
Ручка чорного кольору
Для дверей цього сегменту використовується ручка «MoDo» чорного кольору.
Нижній циліндровий замок Kale 252
Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальдний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеликом” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом метала від корозії у вологий період року, що значно подовжує термін служби дверей. Крім того, він додає естетичності вигляду, роблячи двері більш стильними та завершеними, а також сприяє кращій герметизації, зменшуючи проникнення пилу та вологи в приміщення.
Два притвори на полотні
Подвійний контур ущільнення захищає від шуму, пилу та запахів, зберігає тепло й запобігає протягам. Вдосконалений дизайн робить дверний отвір акуратнішим і стильнішим.
Обшитий торець полотна
Полотно дверей обшите МДФ накладками накладки в колір двері. Це додасть додатковий декор ваших дверей й інтер’єру
Петлі
3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Відповідно до сертифіката СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору за допомогою якого можна налаштовувати щільність прилягання полотна до короба, що забезпечує лРегулятор притвору за допомогою якого можна налаштовувати щільність прилягання полотна до короба, що забезпечує легке закривання дверей. Він дозволяє зберігати високу герметичність дверей протягом усього терміну служби.егке закривання дверей. Він дозволяє зберігати високу герметичність дверей протягом усього терміну служби.
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.





























