Вхідні двері квартирні Abwehr модель Limana комплектація Megapolis Kale (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Декор зовнішньої сторони | КВАРЦИТ |
| Декор внутрішньої сторони | БІЛИЙ СУПЕРМАТ |
| Товщина МДФ накладки | 16мм зовні та 10мм всередині |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Контури ущільнення | 3 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 2шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 100мм |
| Товщина короба | 110мм |
| Замок | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | 5 ключів, Apecs, без монтажного |
| Ручка | Фурнітура Vortex або аналог |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Вага дверей | 860 мм – 84 кг, 960 мм – 93 кг |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
23,000.00₴
Вхідні двері Abwehr модель Limana комплектація Megapolis Kale
Гнутий триступеневий профіль
Гнутий триступеневий профіль забезпечує максимальне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чуму досягається дуже високий рівень тепло і шумоізоляції.
Товщина короба становить 110 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 16 мм ззовні та 10 мм всередині, що надає високий рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовуються 4 горизонтальних ребра жорсткості, що забезпечує міцність дверей. Утеплення полотна та коробу здійснюється мінватою.
Товщина полотна складає 100 мм, що значно підвищує рівень тепло- та звукоізоляції.
Фурнітура чорного кольору
Для даної моделі використовується квадратна фурнітура чорного кольору, а також комплект броненакладок в чорному матовому кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і чудово підійде під обрані малюнки
Нижній циліндровий замок Kale 252
Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальдний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеликом” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом метала від корозії у вологий період року, а також додає естетичності вигляду дверей.
Два антизріза
На відміну від інших сегментів, в сегменті MEGAPOLIS встановлено 2 антизрізи, завдяки яким витягнути дверне полотно з короба неможливо, навіть якщо будуть зрізані петлі
Нічник на дверях
Додатковий замок на дверях, який закривається тільки зсередини, відкрити зовні його неможливо
Петлі
3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Згідно сертифікату СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору, який допомагає регулювати рівень притвору (рівень притиску полотна до короба) в будь-який час
Прихований монтаж лиштви
На дверях сегмента MEGAPOLIS лиштва кріпиться без видимих отворів зовні, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.













%20Zamok%20niz.jpg)
%20Zamok%20verh.jpg)









