Вхідні двері квартирні Abwehr модель Ramina комплектація Grand (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Декор зовнішньої сторони | Бронзовий Браш |
| Декор внутрішньої сторони | БІЛИЙ СУПЕРМАТ |
| Товщина МДФ накладки | 16мм зовні та 16мм всередині |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 2мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Контури ущільнення | 3 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 4шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 115мм |
| Товщина короба | 125мм |
| Замок | Редукторні замки з циліндрами: Securemme 2663/2653 |
| Циліндр | 5 ключів + 1 монтажний, Securemme, або аналог |
| Нічник | Так |
| Ручка | Ilavio |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Хром матовий |
| Вага дверей | 860 мм – 110 кг, 960 мм – 123 кг |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
43,500.00₴
Вхідні двері Abwehr модель Ramina комплектація Grand
Гнутий триступеневий профіль
Гнутий триступеневий профіль забезпечує максимальне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чуму досягається дуже високий рівень тепло і шумоізоляції.
Товщина короба становить 125 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм та укомплектовано двома МДФ накладками товщиною 16 мм ззовні та 16 мм всередині, що надає високий рівень тепло- та звукоізоляції.
В конструкції дверей застосовуються 7 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність дверей. Утеплення полотна та коробу здійснюється мінватою.
Товщина полотна складає 115 мм, що значно підвищує рівень тепло- та звукоізоляції.
Грецька фурнітура чорного кольору Ilavio
Для дверей цього сегменту використовується грецька ручка «Ilavio» чорного кольору. Використання високоякісних матеріалів і багатошарове покриття надають дверній ручці високі експлуатаційні властивості, механічну міцність та довговічність.
Замок верхній циліндровий Securemme 2663
Корпус – оцинкована сталь. Лицьова та відповідна планка – хромована сталь. Ригелі – хромова сталь. Використовується функція блокування ригелів при вибиванні циліндра.
Редукторний механізм – це безшумна робота і плавний хід ригелів
Замок нижній Securemme 2653
Корпус замку виготовлений з оцинкованої сталі. Лицьова та відповідна планка – хромована матова сталь. Ригелі – хромова сталь.
Редукторний механізм – безшумна робота і плавний хід ригелів. Спосіб фіксації – реверсивний язичок.
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом метала від корозії у вологий період року, а також додає естетичності вигляду дверей.
Чотири антизріза
На відміну від інших сегментів, в сегменті GRAND встановлено відразу 4 антизрізи, завдяки яким витягнути дверне полотно з короба неможливо, навіть якщо будуть зрізані петлі
Нічник на дверях
Додатковий замок на дверях, який закривається тільки зсередини, відкрити зовні його неможливо
Петлі
3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Згідно сертифікату СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору, який допомагає регулювати рівень притвору (рівень притиску полотна до короба) в будь-який час
Прихований монтаж лиштви
На дверях сегмента Grand лиштва кріпиться без видимих отворів зовні, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.































