Вхідні двері Abwehr ТЕХНІЧНІ з італійськими самодовідними петлями EI-30 TD-2 (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Технічні двері |
| Декор зовнішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Декор внутрішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Товщина МДФ накладки | – |
| Товщина металу на полотні | 1.2мм + 1мм |
| Товщина металу на коробі | 1.2мм |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Кількість завіс | 2 |
| Колір коробки | Антрацит |
| Контури ущільнення | 2 |
| Поріг | Так(Сталевий) |
| Антизрізи | – |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція короба | Короб не утеплено |
| Товщина полотна | 51мм |
| Товщина короба | 85мм |
| Замок | Протипожежний Apecs 2000-ZN |
| Циліндр | 5 ключів, Avers, без монтажного |
| Ручка | Ручка протипожежна Apecs HP-72/1303 |
| Форма фурнітури | Кругла |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Вага дверей | 860 мм – 57 кг, 960 мм – 63 кг |
| Ширина полотна | 860 мм 960 мм |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка |
18,600.00₴
ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ EI-30 (TD2) TD-2
Вхідні двері Abwehr ТЕХНІЧНІ з італійськими самодовідними петлями EI-30 TD-2
Утеплене дверне полотно з гнутого профілю
Дверне полотно виготовляється з 2 листів металу товщиною 1,2 мм.
В конструкції дверей застосовуються 3 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність двері. Утеплення полотна здійснюється мін ватою.
Товщина полотна складає 51 мм
Гнутий двоступеневий профіль
Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба, завдяки чуму досягається високий рівень тепло і шумоізоляції.
Товщина короба становить 85 мм
Протипожежна фурнітура
На технічних дверях тм ABWEHR використовується сертифікована протипожежна фурнітура та якісна ручка на планці чорного кольору
Apecs HP-72/1303
Завіси з доводчиком
Петлі з автоматичним доводчиком, для кращого запирання дверей
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

















