Каталог товарів
 • Ціна
  -
  Колір
  Торгова марка
  Колекція
  Країна виробник
  Приміщення
  Клас зносостійкості
  Товщина
  Порода дерева
  Фаска
  Малюнок
  Дизайн
  Вологостійкість
  Поверхня
  Висота
  Завантаження...
 • Coswick

  Лінійка декорів Косвік представлена в магазині «ПаркетНИК» м.Полтава вул.Небесної Сотні, 86а спектром з більш ніж 80 тонувань, включаючи реактивні і термомодифіковані деревини. Три основні види покриття: напівглянцевий і матовий лак з УФ-затвердінням, шовкове масло і твердий віск спільно з технологіями браширування, дозволяють знайти практично будь-яке колірне дизайнерське рішення в програмі Косвік.

  Типи паркету Coswick

  Крім традиційного паркету, у програмі Косвік представлена мозаїчна лінійка з модульного паркету різних форматів і малюнків, паркет фіксованої довжини для укладання довільним візерунком, який можна купити в магазині «ПаркетНИК», розташованому поруч з магазином «Хата Ламінату» на Подолі. Крім стандартної виробничої програми, Косвік пропонує і не стандартні формати і конструкції паркетних підлог.
  Також  пропонуються паркетні підлоги з посиленим видом покриття для громадських приміщень: готелів і офісів, спортивних майданчиків і соціальних об’єктів. Косвік активно бере участь в реставраційних проектах, де необхідно розробити автентичні покриття для підлоги, включаючи спеціальні декори, які відтворюють стилі різних країн, епох або задуми сучасних дизайнерів.

  Екологічність Coswick

  Вся продукція компанії Косвік виготовляється з натуральної деревини. Допоміжні матеріали, які використовуються у процесі виробництва, відбираються з урахуванням жорстких вимог до екологічної безпеки. Готова продукція регулярно проходить випробування на вміст формальдегіду.

  За європейським стандартом EN14342 емісія формальдегіду для паркетних підлог Косвік відповідає класу E1, а за американським стандартом CARB ASTM – групі NAUF і ULEF. Це означає, що емісія летючих речовин паркетних підлог Косвік знаходиться на рівні масиву натурального дерева.

  Круглий ліс, який компанія використовує для виробництва паркету, заготовлюється як результат санітарних рубок і не призводить до скорочення дубових і ясеневих лісів. Косвік тісно співпрацює з місцевими організаціями та установами в напрямку захисту та підтримки навколишнього середовища і лісових запасів.

  Продукція компанії має сертифікат ланцюжка поставок лісопродукції FSC. Це означає, що вся вироблена продукція виробляється з лісу, в якому ведеться екологічно і соціально відповідальне лісове господарство.

  Всі відходи виробництва у вигляді тирси і обрізків переробляються: частково спалюються у власній котельні для обігріву сушильних камер і приміщень, частково перетворюються в брикети, які широко використовуються в якості палива для обігріву житла.

  Технічні властивості паркетної дошки Coswick

  Бездоганні технічні властивості та збалансована семетрична конструкція
  У якості нижнього і середнього шару у тришаровій конструкції використовується береза. Щільність берези близька до щільності верхньої ламелі, виготовленої з цінної породи дерева, крім цього, товщина нижньої ламелі майже дорівнює верхній. Тому конструкція виявляється практично повністю симетричною і відмінно збалансованою, що виключає можливість викривлення планок при зміні умов навколишнього середовища.

  В середньому шарі через кожні 10 см вставляються спеціальні пробкові компенсатори. У разі проникнення вологи в паркетну планку, дані компенсатори згладжують зміни розмірів елементів середнього шару в поперечному напрямку, що додатково підвищує стабільність і збалансованість паркетної планки.

  Клей який використовують при виробництві паркету

  Надміцний поліуретановий клей
  Для склеювання ламелей 2-х і 3-х шарової паркетної дошки Косвік використовується технологія холодного послідовного пресування із застосуванням спеціального поліуретанового термоклею. Даний клей є надміцним, вологостійким і має високу еластичність, що виключає розшарування паркетної дошки по клейовому шву навіть в разі затоплення. В такому клейовому з’єднанні, на відміну від інших видів клеїв, відсутній ефект «старіння», тобто з’єднання зберігає свої властивості протягом десятиліть, протягом усього терміну експлуатації паркету. Холодне послідовне пресування забезпечує рівномірний розподіл зусилля в процесі самого пресування і виключає тепловий стрес ламелей під час склеювання.
  Крім цього, дані клею є екологічно чистими і не містять формальдегідів і інших шкідливих сполук.

  Замкове з'єднання компанії Coswick

  Надміцний замок
  У 3-х шаровій паркетній дошці застосовується замкове з’єднання CosLoc 5G (Valinge). Середній шар паркетної дошки виконаний з елементів берези зі з’єднанням без зазорів встик, що забезпечує відсутність сколів і задирок на поверхні замка. Береза, як більш тверда деревина, виключає м’яття дотичних поверхонь замку як при установці, так і при експлуатації. Це забезпечує виключно міцне і надійне замкове з’єднання планок, що виключає появу скрипів в процесі експлуатації.

  лакове покриття Coswick

  Надміцне лакове покриття
  Інноваційна технологія лакового покриття Косвік CosNanoTech + являє собою 12 шарів лаку УФ-затвердіння, що містить корунд або, так званий, штучний алмаз. Таке покриття забезпечує виключно високу зносостійкість і, відповідно, забезпечує підвищений термін служби паркетних підлог. Гарантійний термін служби покриття в житлових приміщеннях становить 25 років. Покриття створює бездоганно рівну поверхню з закритими порами деревини.

  Пнд - Птн 08:00-17:00

  Субота 08:00-15:00

  Неділя 08:00-13:00

  Телефон: +38(095) 677 95 63

  e-mail: inbox@parketnik.ua

  Пнд - Птн 09:00-18:00

  Субота 09:00-15:00

  Неділя 09:00-14:00

  Телефон: +38(099) 509 07 41

  e-mail: inbox@parketnik.ua  2020 - 2024 ПаркетНИК™

  Розробка сайту WEBDev