Вхідні двері Abwehr вуличні з терморозривом модель Scandi комплектація COTTAGE (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Вуличні двері |
| Декор зовнішньої сторони | RAL 7021 |
| Декор внутрішньої сторони | БІЛА ВУЛИЧНА ПЛІВКА |
| Товщина МДФ накладки | Вологостійкі 16 мм зовні та всередині |
| Товщина металу на полотні | 1,5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 4шт |
| Теплоізоляція полотна | Комплект зима (Мінеральна вата підвищеної щільності + фольгоізол + пробкове дерево) |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 102мм |
| Товщина короба | 150мм |
| Замок | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | 5 ключів, Apecs, або аналог, без монтажного |
| Нічник | Так |
| Ручка | Ilavio |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Терморозрив | Так |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 860x2050mm, 960x2050mm |
| Вага дверей | 860 мм – 109 кг, 960 мм – 115 кг |
44,700.00₴
Вхідні двері Abwehr з терморозривом модель Scandi комплектація COTTAGE
Комплект ЗИМА
Для кращої теплоізоляції двері сегменту COTTAGE використовують утеплення комплектом “Зима”
До нього входять:
- Фольгоизол, який відбиває тепло назад в будинок
- мінеральна вата підвищеної щільності – 100кг/м3
- пробкове дерево, яке запобігає промерзанню дверей
Гнутий двоступеневий профіль
В конструкції блоку цього сегменту використовується два короби, з пробковим деревом між ними. Завдяки цьому в коробі з’явився терморозрив, який перешкоджає промерзанню дверей й утворенню конденсату на коробі
Товщина подвійного короба становить 150 мм.
Технологія “Терморозрив” у полотні
Серія дверей Cottage оснащена сучасною технологією терморозриву у дверному полотні – корковою пластиною товщиною 3 мм. Цей підхід ефективно усуває “містки холоду”, гарантуючи, що двері не промерзають і не збирають конденсат навіть у найлютіші морози. Завдяки цьому ваш дім залишається ідеально теплим і сухим, що не лише забезпечує найвищий рівень комфорту, але й відчутно знижує ваші рахунки за опалення.
Утеплене дверне полотно
Двері зберегли звичні 2 контури ущільнення для поліпшеної тепло- і шумо ізоляції. Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до коробу
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм та укомплектовано двома вологостійкими МДФ накладками товщиною 16 мм. В конструкції дверей застосовуються 3 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність дверей. Утеплення полотна та коробу здійснюється кам’яною ватою підвищеної щільності.
Товщина полотна складає 102 мм
Грецька фурнітура чорного кольору
Для даної моделі використовується грецька ручка «Ilavio» в чорному кольорі, а також комплект броненакладок в оригінальному матовому чорному кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів в оригінальному чорному кольорі і являється ексклюзивною пропозицією для клієнтів компанії “ABWEHR”, вона використовується за все в декількох моделях.
Нижній циліндровий замок Kale 252
Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальдний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеликом” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Чотири антизріза
На відміну від інших сегментів, в сегменті COTTAGE встановлено відразу 4 антизрізи, завдяки яким витягнути дверне полотно з короба неможливо, навіть якщо будуть зрізані петлі
Нічна засувка
Додатковий внутрішній замок є простим і надійним способом посилення безпеки, адже він зачиняється лише зсередини і виключає можливість відкриття ззовні, що робить його ідеальним варіантом для нічного захисту або перебування всієї родини вдома.
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом металу від корозії у вологий період року, а також додає естетичного вигляду дверей.
3 Петлі
Одразу 3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Згідно з сертифікатом СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор притвору на дверях
Регулятор притвору, який допомагає регулювати рівень притвору (рівень притиску полотна до короба) в будь-який час
Прихований монтаж лиштви
На дверях сегмента COTTAGE лиштва кріпиться без видимих отворів зовні, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді
Лиштва кріпиться на спеціальних “кліпсах”, котрі дозволяють регулювати лиштву в будь-який час
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.



























