Каталог товарів

Способи укладання ламінату та паркетної дошки

Способи укладання ламінату та паркетної дошки

Способи укладання ламінату та паркетної дошки існують різні

  1. Система замків або Система плаваючого укладання. Цей спосіб передбачає наявність замків на пазах та шпигах ламінату або паркетної дошки. Вони дозволяють просто з’єднувати пази та шпиги між собою, не застосовуючи клей або інші кріплення. Цей спосіб є швидким та легким у встановленні, що робить його відмінним вибором для господарств, які хочуть встановити підлогу самостійно.
  2. Система клейового кріплення. Цей спосіб передбачає нанесення клею на поверхню підлоги перед укладанням ламінату чи паркетної дошки. Даний спосіб є надійним та довговічним і рекомендується для використання в приміщеннях з великим трафіком людей або в умовах вологості та високої температури.

Вибір способу укладання підлогового покриття залежить від багатьох факторів, таких як тип підлоги, вологість та температура в приміщенні, ступінь трафіку людей і навіть персональні уподобання господарів. Рекомендується звернутися до фахівців магазинів Паркетник (Полтава, Лубни, Миргород) для отримання консультації та вибору оптимального методу укладання підлоги.

Закладення відсотку на підрізання дошки

Пряма Укладка:

  • Вільна палуба (хаотична) – 7%
  • Зсув на 1/3 – 10%
  • зсув на 1/2 – 12%

Діагональна Укладка під кутом 45:

  • Вільна палуба (хаотична) – 7%
  • Зсув на 1/3 – 10%
  • зсув на 1/2 – 12%
Способи укладання ламінату паркетної дошки вінілового покриття

Поради щодо укладки ламінату

  • Перша суттєва порада — дати ламінату «відлежатися» перед монтажем. Протягом 48 годин перед укладанням необхідно занести упаковки ламінату в умови з оптимальною вологістю і кімнатною температурою. Без розпаковки, а просто залишити на цей час для набуття матеріалом температури що є на об’єкті.
  • Друга порада — проміжки. Не забувайте, що під впливом перепадів температури та вологості ламінат і паркет може стискатися і розширюватися. Тому між стіною і ламінатом мають бути зазори близько 8-10 мм. Щоб відстань було одинаковим між стінкою і дошкою, можна встановити спеціальні клинки.
  • Третя порада – використання гідроізоляційної плівки. Більшість виробників прописали це в інструкціях по уладці ламінату та паркетної дошки як обовязкову вимогу. Гідроізоляційна плівка захистить вашу підлогу від впливу залишкової вологи в бетонній стяжці, від потрапляння вологи у нижні частини замків і стиків. Як варіант використовувати спеціальну підкладку TUPLEX яка включає в себе шар гідроізоляції, шар пароізоляції та наповнювач із вспіненого полістиролу. Виробляється у Фінляндії та має прийнятну ціну.
  • Четверта порада — підклака. Служить для звукоізоляції та теплоізоляціїю Укладається щільно, фіксується за допомогою монтажного скотча, повинна бути оптимальної товщини. Якщо одна сторона підкладки рифлена, то рекомендується укладати гладкою стороною до ламелей, а рифленою до полу.
  • Порада можливо незначна, та все ж – перед укладкою основа має буди чистоюю Не полініться приберіть кілька разів з пилосмоком та вологою ганчіркою. Це врятує ламінат від попадання сторонніх предметів чи сміття під низ та замки від пилу та бруду.

Пнд - Птн 08:00-17:00

Субота 08:00-15:00

Неділя 08:00-13:00

Телефон: +38(095) 677 95 63

e-mail: inbox@parketnik.ua

Пнд - Птн 09:00-18:00

Субота 09:00-15:00

Неділя 09:00-14:00

Телефон: +38(099) 509 07 41

e-mail: inbox@parketnik.ua



2020 - 2024 ПаркетНИК™

Розробка сайту Yevhen Kirichenko