Каталог товарів

Гарантія

Шановні покупці, наша компанія повністю підтримує гарантійні зобов’язання виробника по продукції, представленої у нас. Ми зобов’язуємося вчасно сповіщати виробника при виникненні питання про рекламації на продукт і робимо терміновий виїзд на первинний огляд об’єкта. Так само ми гарантуємо грамотний та професійний супровід процесу заміни товару.

Гарантійний термін виробника на конкретний продукт вказано на упаковці. Як правило, гарантія поширюється на цілісність конструкції і замкове з’єднання. На механічні пошкодження верхнього шару гарантія не поширюється. Зверніть увагу, що використання продукту в комерційних приміщеннях зменшує термін його експлуатації, деякі підлогові покриття не можуть бути використані в комерційних цілях. Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших менеджерів або за телефонами в шапці сайту.

ВАЖЛИВО! У кожній третій пачці ви знайдете інструкцію по монтажу підлогового покриття, а також будь-які гарантійні забов’язання Виробника. Уважно ознайомтеся з даними вкладишем перед початком інсталяціі, так як не дотримання умов гарантії призведуть до відмови в гарантійних зобов’язаннях.

Не забувайте, що монтаж підлогового покриття повинен проводити досвідчений фахівець в області інсталяції підлогових покриттів, навіть найдорожчий продукт можуть зіпсувати некваліфіковані укладальники. Не ризикуйте, переробити – завжди дорожче, а зіпсований товар навряд чи вам буде компенсований.

У разі виникнення питань щодо якості товару, а так само його сертифікації, ви можете звернутися в будь-який з наших салонів-магазинів або написати нам на e-mail: inbox@parketnik.ua . Нагадуємо Вам, що за законодавством України, не підлягають обов’язковій сертифікації такі товари, як:

ламінат, паркет, плінтус, хімія по догляду за покриттям для підлоги, а так само інші матеріали, зроблені з дерева або дерево-волокнистих матеріалів.

Не обов’язкова так само санітарно-епідеміологічна експертиза для паркетної дошки, масиву і плінтуса з деревини.

Список товарів, що підлягають обов’язковій сертифікації, ви знайдете тут.

Пнд - Птн 08:00-17:00

Субота 08:00-15:00

Неділя 08:00-13:00

Телефон: +38(095) 677 95 63

e-mail: inbox@parketnik.ua

Пнд - Птн 09:00-18:00

Субота 09:00-15:00

Неділя 09:00-14:00

Телефон: +38(099) 509 07 41

e-mail: inbox@parketnik.ua2020 - 2024 ПаркетНИК™

Розробка сайту WEBDev