Двері міжкімнатні Rodos фарбовані колекція Cortes модель Galant (глухі) (Складська програма)
| Торгова марка | |
|---|---|
| Колекція | |
| Покриття | фарбовані |
| Колір дверей | Білий матовий (RAL9003), інші кольори RAL під замовлення |
| Скло | Глухі |
| Стиль | Неокласика, Сучасний |
| Ширина полотна | 600мм, 700мм, 800мм, 900мм, інші під замовлення |
| Висота полотна | 2000мм, до 2300мм під замовлення |
| Торець полотна | Торець кромка у колір полотна |
| Товщина полотна | 44мм |
| За способом відкривання | Двостулкові, Одностулкові, Розпашні, Розсувні |
| Зміна розмірів | Так, під замовлення |
| Країна виробник | Україна |
Оригінальна ціна: 15,984.00₴.13,584.00₴Поточна ціна: 13,584.00₴.
Двері міжкімнатні Rodos фарбовані колекція Cortes модель Galant (глухі) (Складська програма)
Двері міжкімнатні Rodos фарбовані колекція Cortes модель Galant (Складська програма)
Міжкімнатні двері Rodos Cortes — це не просто елемент інтер’єру, а важлива деталь, що формує стиль вашого простору.
Дверні полотна відзначаються ідеально рівною поверхнею та приємною текстурою на дотик. Вони покриті італійською UV-фарбою та матовим лаком. Використання сучасних фарбувальних технологій і міцна конструкція забезпечують високу стійкість до подряпин, ультрафіолету та впливу вологи.
Характеристики дверного блоку Rodos Cortes Galant поєднують практичність і функціональність:
- Дверне полотно доступне у розмірах: 2000×600 мм, 2000×700 мм, 2000×800 мм, 2000×900 мм
- Дверний короб виготовлений із соснового брусу та МДФ, розмір — 95×2150 мм
- Лиштва з МДФ, розмір — 75×2070 мм
- Товщина полотна — 44 мм, що забезпечує надійність та довговічність
Міжкімнатні двері колекції Cortes виконані у сучасному стилі модерн. Глухе полотно з двома об’ємними фільонками виглядає стримано й елегантно. Завдяки широкій палітрі кольорів і лаконічному дизайну модель Galant легко впишеться в будь-який інтер’єр.
Також доступне виготовлення дверей за індивідуальними розмірами відповідно до ваших потреб.



- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.









