Каталог товарів

Вінілове покриття Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine

Колір

Торгова марка

Країна виробництва

Вид

Матеріал

Клас

Декор

Фаска

Приміщення

, , , , , , , ,

Малюнок

Дизайн

Вологостійкість

Поверхня

Термін експлуатації

25

Довжина

Ширина

Купити поштучно

Ні

1,123.00

Вінілове покриття Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine 23/32/42кл 1200mmх180mmх2.5mm 16пл. 3,456м2/уп

Вінілове покриття Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine


Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine
Артикул: DB00082 Категорії: , ,

Вінілове покриття Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine 23/32/42кл 1200mmх180mmх2.5mm 16пл. 3,456м2/уп

Укладання клейової вінілової підлоги Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine вимагає певних кроків та технік для досягнення якісного результату. Ось загальна процедура укладання клейової вінілової підлоги:

 1. Підготовка підлоги: Переконайтеся, що підлога гладка, рівна і чиста. Видаліть будь-які нерівності, подряпини або бруд. Для бетонних підлог рекомендується використовувати самовирівнювальну суміш, яка забезпечить рівну поверхню.
 2. Підготовка матеріалу: Розмістіть плитки в приміщенні протягом 48 годин для адаптації до температури та вологості приміщення. Впевніться, що плитки не пошкоджені або деформовані.
 3. Вимірювання та планування: Виміряйте приміщення, щоб визначити, які розміри плиток потрібно вирізати. Плануйте укладання, починаючи з центру приміщення або від однієї з його стін.
 4. Нанесення клею: Використовуйте клей, рекомендований виробником підлоги. За допомогою спеціальної щітки або зубчастого шпателя нанесіть клей на підлогу в невеликих ділянках. Дотримуйтесь інструкцій щодо часу очікування перед продовженням роботи.
 5. Укладання плиток: Починайте укладати плитки, починаючи з одного кута приміщення. Поставте плитку на клей і натисніть її, щоб забезпечити міцне з’єднання. Використовуйте гладилку або валик для вирівнювання плиток і видалення повітряних пазух.
 6. Обрізка плиток: За потреби обріжте плитки, щоб вони підходили до країв і кутів приміщення. Використовуйте ножиці або ріжучий інструмент, рекомендований виробником, для точного обрізання.
 7. Затвердження клею: Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо часу, необхідного для затвердження клею. Уникайте ходити по підлозі або навантажувати її, поки клей повністю не затвердиться.
 8. Завершення: Після затвердження клею видаліть будь-які залишки клею або плями на плитках. Встановіть плінтуси або інші обрамлення для завершення вигляду підлоги.

Техніка безпеки при монтажу клейової підлоги Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine

Важливо дотримуватися інструкцій виробника підлоги Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine та виконувати всі необхідні заходи безпеки під час монтажу. Якщо ви не впевнені у своїх навичках, рекомендується звернутися до професіоналів для правильного встановлення клейової вінілової підлоги.

Під час укладання клейового вінілового покриття Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine важливо дотримуватися певних технік безпеки для запобігання можливим травмам. Ось кілька рекомендацій:

 1. Використовуйте захисне обладнання: Носіть рукавички для захисту рук від контакту з клеєм та гострих інструментів. Захисні окуляри або маска допоможуть уникнути потрапляння клею або стружки в очі.
 2. Дотримуйтеся правил використання інструментів: Користуйтеся інструментами, такими як ножиці або ріжучий інструмент, з обережністю. Пам’ятайте, що ріжучі кромки можуть бути гострими, тому дотримуйтеся правильної техніки різання і уникайте непотрібних рухів.
 3. Уникайте падінь: Уважно пересувайтеся по робочій області, уникаючи торкання вологої або забрудненої поверхні. Запобігайте падінню, особливо при роботі на підвищених платформах або сходах. Використовуйте стійкі сходинки або лісиці для доступу до важкодоступних місць.
 4. Вентиляція приміщення: Під час роботи з клеєм, особливо тим, що мають викиди, переконайтеся, що приміщення добре провітрюється. Забезпечення належної вентиляції допоможе запобігти вдиханню шкідливих парів та забрудненню повітря.
 5. Зберігання матеріалів та інструментів: Упевніться, що клей і інші хімічні матеріали зберігаються в безпечному місці, недоступному для дітей. Після завершення роботи надійно закрийте контейнери з клеєм та іншими матеріалами.
 6. Дотримуйтесь інструкцій виробника: Перед початком укладання вінілового покриття ретельно прочитайте інструкції виробника. Вони містять важливі вказівки щодо безпеки, а також детальні кроки для правильного виконання робіт.

Важливо пам’ятати про особисту безпеку під час укладання клейового вінілового покриття. Якщо у вас є сумніви або питання, краще звернутися до професіонала, який має досвід у монтажі підлогових покриттів.

Рекомендації по догляду за клейовою вініловою підлогою Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine

Для належного догляду за клейовою вініловою підлогою Wineo 800 DB Wood DB00082 Riga Vibrant Pine рекомендую дотримуватися наступних порад:

 1. Регулярне очищення: Проводіть регулярне очищення підлоги з використанням м’якої щітки або пилососа з насадкою для твердих покриттів. Уникайте використання грубих щіток або шорстких матеріалів, які можуть пошкодити поверхню.
 2. Витирання плям: Видаляйте плями негайно, використовуючи м’яку ганчірку або серветку, злегка зволожену теплою водою. Уникайте використання агресивних чи абразивних засобів для чищення, таких як розчинники, сильні хімічні речовини або сталеві губки, оскільки вони можуть пошкодити поверхню вінілу.
 3. Запобігання подряпинам: Захищайте підлогу від подряпин, використовуючи килимки або коврики у вхідних дверях та на місцях з великим рухом людей. Переконайтеся, що під ніжками меблів встановлені протектори, які допоможуть уникнути подряпин при переміщенні меблів.
 4. Запобігання пошкодженням від зносу: Розташовуйте килимки або коврики у зонах, де вінілова підлога може піддаватися зносу, наприклад, перед кухонними столами або в районах роботи.
 5. Запобігання впливу вологи: Уникайте прямого контакту з вологою або намокання вінілової підлоги. Підтримуйте високий рівень захисту від протікання, особливо у вологих приміщеннях, таких як ванні кімнати або кухні.

 • Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
 • Кур’еру при доставці готівкою. Оплата готівкою здійснюється водієві при доставці товару.
 • Оплата банківською картою на сайті. Оплата карткою здійснюється через систему FONDY особистий кабінет на сайті після підтвердження замовлення менеджером.
 • Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380959276527

Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.

Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45

Салон-магазин “Хата Ламінату” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60

Салон-магазин “Хата Ламінату” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63

Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01

Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.

Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.

Повернення товару можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Вам також може сподобатися…

Пнд - Птн 08:00-17:00

Субота 08:00-15:00

Неділя 08:00-13:00

Телефон: +38(095) 677 95 63

e-mail: inbox@parketnik.ua

Пнд - Птн 09:00-18:00

Субота 09:00-15:00

Неділя 09:00-14:00

Телефон: +38(099) 509 07 41

e-mail: inbox@parketnik.ua2020 - 2024 ПаркетНИК™

Розробка сайту Yevhen Kirichenko