Вхідні вуличні двері Abwehr з терморозривом модель Solid комплектація Defender 1200 (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Вуличні двері |
| Декор внутрішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Товщина МДФ накладки | Всередині вологостійка МДФ накладка 10 мм |
| Товщина металу на полотні | 1.5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Контури ущільнення | 2 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 4шт |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата та пінополістирол |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 90мм |
| Товщина короба | 155мм |
| Замок | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | 5 ключів, Apecs, або аналог, без монтажного |
| Нічник | Ні |
| Ручка | Ручка роздільна чорна квадратна Modo (або аналог) |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Терморозрив | Так |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 1200х2050мм |
| Вага дверей | 1200 мм – 120 кг |
50,500.00₴
Вхідні металеві двері Abwehr з терморозривом моделі Solid комплектація Defender 1200
Технологія “Терморозриву”
У комплектації Defender короб дверей має терморозрив із 3-мм коркової пластини. Це усуває місткий холод між внутрішньою та зовнішньою частиною металу. Завдяки цьому двері не промерзають, не утворюється конденсат, а в будинку зберігається тепло. Така технологія досягнення комфорту та енергоефективності у будь-яку пору року.
Товщина коробу складає 155 мм
Утеплене дверне полотно і короб
Дверне полотно товщиною 90 мм забезпечення надійності та комфорту. Всередині – МДФ-накладка 10 мм і металевий лист 1,5 мм, що гарантує тишу та захист. Зовнішнє покриття – міцний метал із молотковим фарбуванням, стійкий до будь-якої погоди. Конструкція на 11 горизонтальних ребрах жорсткості робить двері надзвичайно міцними.
Квадратна фурнітура MODO чорного кольору
Для цієї моделі використовується квадратна фурнітура MODO чорного кольору, а також комплект броненакладок в чорному матовому кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів і чудово підійде під обрані малюнки
Нижній циліндровий замок Kale 252
Нижній циліндровий замок Кале 252, від турецького виробника, який відмінно рекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, які вистачать для кількох сімей. Замок закривається на 3 оберти, ригеля входять в коробку на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеліком” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому.
Поріг з нержавіючої сталі
Даний поріг є додатковим захистом металу від корозії у вологий період року, а також надає естетичного вигляду дверей.
3 Петлі з підшипником
Одразу 3 петлі з підшипником в середині. Даний вид петель забезпечує надійний захист дверей від провисання і легкого відкривання дверей. Відповідно до сертифіката СЄ, дані петлі забезпечені до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Регулятор затвора на дверях
Регулятор затвора, який допоможе регулювати рівень затвора (рівень тиску полотна до коробки) в будь-який час
Додаткове утеплення листів
Лиштва на дверях серії Defender додатково утеплена фольгоізолом. Це зроблено з метою зменшення ризику промерзання будинків та підвищення теплоізоляційних властивостей дверей.
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
























