Вхідні двері квартирні Булат Expert (квадро) Mottura, модель 570/568. Дуб дорато темний/Олово супермат (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Контури ущільнення | 3 |
| Декор зовнішньої сторони | Дуб дорато темний |
| Декор внутрішньої сторони | Олово супермат |
| Товщина МДФ накладки | 16мм зовні та 16мм всередині |
| Кількість завіс | 3 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | приварні |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата, Фольгований утеплювач |
| Товщина металу на коробі | 2мм |
| Товщина металу на полотні | 2 |
| Товщина полотна | 105 мм |
| Замок | Девіаторна система вгору і вниз, моноблок Mottura 54.797 MATIC (2+5 ключів) (Італія) |
| Циліндр | Securemme К-2 (Італія) розмір 50*30 під шток |
| Нічник | Так |
| Ручка | Smart квадро чорна |
| Форма фурнітури | Квадратна/чорна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 850x2050mm, 950x2050mm |
| Вага дверей | 142 кг, 152 кг |
38,200.00₴
Вхідні двері квартирні Булат Expert (квадро) Mottura, модель 570/568. Дуб дорато темний/Олово супермат (В наявності)
Дані двері входять до складської програми — це означає, що Ви можете отримати їх максимально швидко, без довгого очікування та зайвих затримок.
Також можливе індивідуальне замовлення за Вашим запитом. Можна обрати розмір, кольори, моделі та змінити комплектацію на доступні варіанти.
Булат Expert (квадро) Mottura, Виготовлені з холоднокатаної сталі товщиною 2 мм. Рама та полотно пофарбовані порошковою фарбою при температурі 180°. Товщина дверного полотна становить – 105 мм. Вага дверей 142-152 кг.
Двері оснащені трьома контурами ущільнення. Утеплені мінеральною ватою та фольгованим утеплювачем, що покращує теплоізоляцію та не дозволяє стороннім запахам та шумам проникати у ваше помешкання.
Двері Булат Експерт укомплектовано: італійським замком Mottura 54.797 MATIC; нічним засувом Securemme; вічком Securemme зі скляною оптикою; ручкою Smart Квадро з цинкового сплаву з гальванічним покриттям; квадратною чорною фурнітурою.
Дизайн дверей доповнений накладними елементами з чорного композиту, які надають їм сучасного вигляду. Колір дверей – коричневий, а всередині вони світлі, що робить їх універсальними для різних інтер’єрів.
Дверна фурнітура виконана у стильному квадратному дизайні, що додає дверям елегантності та оригінальності. Двері оздоблені посиленою цинковою ручкою, яка має антикорозийне покриття.
Двері мають клас тривкості RC4, сертифіковані згідно стандартів ДСТУ та мають сертифікат якості, що свідчить про їхню якість. Гарантія на виріб (каркас, петлі, МДФ-накладки, молдинги, ПВХ-покриття, тощо) – 25 років, термін експлуатації – 50 років. Гарантія на замки – 5 років. Гарантія на ручку – 1 рік.
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.















