Вхідні двері квартирні Булат Цитадель, модель В-434 (квадро) Антрацит/Білий (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Квартирні двері |
| Контури ущільнення | 2 |
| Декор зовнішньої сторони | АНТРАЦИТ |
| Декор внутрішньої сторони | Біла шагрень |
| Склопакет | Без |
| Товщина МДФ накладки | 10 мм зовні та всередині |
| Кількість завіс | 3 |
| Поріг | Ні |
| Антизрізи | приварні |
| Теплоізоляція короба | немає |
| Теплоізоляція полотна | Мінеральна вата |
| Товщина металу на коробі | 1.2мм |
| Товщина металу на полотні | 1,2 мм |
| Товщина полотна | 72мм |
| Замок | Верхній замок – Аріко сувальдний (Україна) Нижній замок – Аріко під серцевину (Україна) |
| Циліндр | Розмір 30х50 ключ/тумблер чорний матовий |
| Нічник | Ні |
| Ручка | Квадро-А/чорна шагрень |
| Форма фурнітури | Квадратна/чорна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Терморозрив | Ні |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 840х2040мм, 940х2040мм |
| Вага дверей | 62кг, 70кг |
13,600.00₴
Вхідні двері квартирні Булат Цитадель, модель В-434 (квадро) Антрацит/Білий (В наявності)
Дані двері входять до складської програми — це означає, що Ви можете отримати їх максимально швидко, без довгого очікування та зайвих затримок.
Також можливе індивідуальне замовлення за Вашим запитом. Можна обрати розмір, кольори, моделі та змінити комплектацію на доступні варіанти.
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.













