Вхідні двері Abwehr вуличні з покриттям Lampre модель Queen комплектація COTTAGE (В наявності)
| Колекція | |
|---|---|
| Призначення дверей | Вуличні двері |
| Декор зовнішньої сторони | LAMPRE АНТРАЦИТ + ВУЛИЧНА ПЛІВКА |
| Декор внутрішньої сторони | БІЛА ВУЛИЧНА ПЛІВКА |
| Товщина МДФ накладки | Зовні покриття "Lampre" товщиною 20 мм – оцинкований лист металу 1мм в ПВХ плівці, всередині вологостійка МДФ накладка 16 мм з вуличною плівкою Vinorit |
| Товщина металу на полотні | 1,5мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5мм |
| Кількість завіс | 3 |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Антизрізи | 4шт |
| Теплоізоляція полотна | Комплект зима (Мінеральна вата підвищеної щільності + фольгоізол + пробкове дерево) |
| Теплоізоляція короба | Мінеральна вата |
| Товщина полотна | 106 мм |
| Товщина короба | 150мм |
| Замок | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Циліндр | Sherlock, 5 ключів, без монтажного, або аналог |
| Нічник | Так |
| Ручка | Ручка вертикальна WALA |
| Форма фурнітури | Квадратна |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Терморозрив | Так |
| Торгова марка | |
| Відкривання | Ліве, Праве |
| Розмір блоку | 960x2050mm |
| Вага дверей | 960 мм – 115 кг |
64,850.00₴
Вхідні двері Abwehr з покриттям Lampre модель Queen комплектація COTTAGE
Технологія “Lampre”
У серії дверей біоніка використовується новітня розробка “Lampre”. На оцинковану сталь наноситься декоративне стійке покриття. Антивандальна ПВХ плівка захищає двері від перегріву на сонці та деформації при перепадах температур. Дане покриття екологічне і довговічне, ідеально захищає метал від корозії
Комплект ЗИМА
Для кращої теплоізоляції двері сегменту COTTAGE використовують утеплення комплектом “Зима”
До нього входять:
- Фольгоизол, який відбиває тепло назад в будинок
- мінеральна вата підвищеної щільності – 100кг/м3
- пробкове дерево, яке запобігає промерзанню дверей
Гнутий двоступеневий профіль
В конструкції блоку цього сегменту використовується два короби, з пробковим деревом між ними. Завдяки цьому в коробі з’явився терморозрив, який перешкоджає промерзанню дверей й утворенню конденсату на коробі
Товщина подвійного короба становить 150 мм.
Технологія “Терморозрив” у полотні
Серія дверей Cottage оснащена сучасною технологією терморозриву у дверному полотні – корковою пластиною товщиною 3 мм. Цей підхід ефективно усуває “містки холоду”, гарантуючи, що двері не промерзають і не збирають конденсат навіть у найлютіші морози. Завдяки цьому ваш дім залишається ідеально теплим і сухим, що не лише забезпечує найвищий рівень комфорту, але й відчутно знижує ваші рахунки за опалення.
Утеплене дверне полотно
Двері зберегли звичні 2 контури ущільнення для поліпшеної тепло- і шумо ізоляції. Гнутий двоступеневий профіль забезпечує щільне прилягання дверного полотна до короба
Дверне полотно виготовляється з металу 1,5 мм та укомплектовано накладкою з Lampre (утеплена пінополістиролом) та вологостійкою МДФ накладкою товщиною 16 мм. В конструкції дверей застосовуються 3 горизонтальних ребрах жорсткості, що забезпечує міцність дверей. Утеплення полотна та коробу здійснюється кам’яною ватою підвищеної щільності. Товщина полотна дверей з накладкою Lampre складає 106 мм.
В даній моделі замість МДФ накладки використовується покриття Lampre
Польська фурнітура чорного кольору WALA
Даний вид ручок виробляється з алюмінію та пофарбовано в чорний колір для більш естетичного вигляду. Така фурнітура не зовсім звична для України, але добре зарекомендували себе в країнах ЄС.
Алюмінієві ручки WALA відрізняються високою якістю та точністю виготовлення, стійкістю до корозії та механічних пошкоджень.
Гарантія на вироби 2 роки (за умови експлуатації відповідно до вимог заводу).
Грецька фурнітура чорного кольору
Для даної моделі використовується грецька ручка «Ilavio» в чорному кольорі, а також комплект броненакладок в оригінальному матовому чорному кольорі. Дана фурнітура виготовлена з високоякісних матеріалів в оригінальному чорному кольорі і являється ексклюзивною пропозицією для клієнтів компанії “ABWEHR”, вона використовується за все в декількох моделях.
Нижній циліндровий замок Kale 257ц
Нижній циліндровий замок Кале 257ц, від турецького виробника, який відмінно зарекомендував себе не тільки на території СНД, але і по всій Європі.
Замок оснащений комплектом з 5 ключів, яких вистачить для більшості сімей. Замок закривається на 3 обороту, ригеля входять в короб на 3 см, а їх діаметр становить 1,5 см. Це досить міцний замок для свого цінового класу
Верхній сувальдний замок Kale 257
Головною відмінністю верхнього замку є те, що на відміну від нижнього, він не має змінного циліндра. Сувальдний замок з “ключем метеликом” має більшу кількість комбінацій на “підбір” і надійно захищений від вибивання і фізичного злому
Чотири антизріза
На відміну від інших сегментів, в сегменті COTTAGE встановлено відразу 4 антизрізи, завдяки яким витягнути дверне полотно з короба неможливо, навіть якщо будуть зрізані петлі
Нічна засувка
Додатковий внутрішній замок є простим і надійним способом посилення безпеки, адже він зачиняється лише зсередини і виключає можливість відкриття ззовні, що робить його ідеальним варіантом для нічного захисту або перебування всієї родини вдома.
3 Петлі
Одразу 3 петлі c кулькою всередині. Даний вид петель забезпечує надійний захист двері від провисання і легке відкривання дверей. Згідно з сертифікатом СЄ, дані петлі забезпечують до 250 000 відкриттів. А це практично довічна гарантія на петлі.
Прихований монтаж лиштви
На дверях сегмента COTTAGE лиштва кріпиться без видимих отворів зовні, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді
Лиштва кріпиться на спеціальних “кліпсах”, котрі дозволяють регулювати лиштву в будь-який час
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.


































