Каталог товарів

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Болотный 3-х полос. лак 5G

Колір

Торгова марка

Колекція

Країна виробництва

Декор

Фаска

Тип замку

Barclick 5Gc

Тип конструкції

3-х шарова

Дизайн

Порода деревини

Товщина цінної породи

1.8мм

Селекція

Брашування

Покриття

Лак

Поверхня

Термін експлуатації

20

Укладка на теплый пол

Да

Довжина

Ширина

Товщина

Купити поштучно

Ні

1,371.00

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Болотный 3-х полос. лак 5Gc 2200mmх207mmх14mm 7пл. 3,18м²/уп

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Болотный 3-х полос. лак 5G


Barlinek Diana Forest Дуб Болотний BK8-DBE3-LAK-XGX-D14207-T
Артикул: BK8-DBE3-LAK-XGX-D14207-T Категорії: ,

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Болотний 3-х полосний лак 5Gc 2200mmх207mmх14mm 7пл. 3,18м²/уп BK4-DBE3-LAK-XGX-D14207-T

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Болотний 3-х полоскова. Її покриття – лак, що дозволяє зберігати її стиль, колір та якість на багато років. Довжина планок складає 2200 мм, ширина 207 мм, товщина 14 мм. Кожна планка має 3 полоски, що додає особливої естетики і закономірності підлозі. Упаковка містить 7 планок, що складає 3,18 квадратних метрів. Малюнок на деревині нагадує натуральну текстуру деревини з виразними прожилками і наочно демонструє натуральну красу деревини. В цілому, ця паркетна дошка є стильною та витонченою, і підійде для будь-якого інтер’єру.

 

Для готування основи під паркетну дошку Barlinek Diana Forest Дуб Болотний необхідно виконати кілька етапів.

 1. Перевірити пол з точки зору рівності та висушити його.

 2. Випрямити основу (за необхідності) та прогрунтувати її з метою забезпечення кращої адгезії клею.

 3. Підготувати клейову суміш.

 4. Класти паркет.

 5. Закінчити роботу з покриттям.

Відповідно до методів клеєння паркету Barlinek Diana Forest Дуб Болотний рекомендується використовувати високоякісні клеї на водній базі, які мають хорошу адгезію з основою та вологозахищені властивості.

Вимоги до основи залежать від виду клею, але в цілому основа має бути міцною, рівною та сухою. Крім того, необхідно видалити всі зашморги та інші забруднення з поверхні, щоб забезпечити кращу адгезію.

При клеєнні паркетної дошки Barlinek Diana Forest Дуб Болотний рекомендується використовувати прес для покриття, а також спеціальний валик  або зубчатий шпатель для нанесення клею на поверхню.

Клеєва суміш повинна бути рівномірно розподілена по поверхні основи, що допомагає забезпечити якісне і міцне зчіплення паркетної дошки з основою. Паркетна дошка повинна бути притискана до основи, щоб забезпечити видалення бульбашок повітря, а також для того, щоб здійснити максимальний контакт між паркетом і клеєвою сумішшю.

Щоб забезпечити більш тривалий термін експлуатації підлоги, рекомендується дотримуватися встановлених виробником правил застосування, а також уникати піддавання підлоги перепадам температури та вологості.

Рекомендований рівень вологості бетонної основи перед установкою паркету залежить від типу паркету і клею, які використовуються. Зазвичай вказані виробником паркету і клею правила і рекомендації містять загальні рекомендації, наприклад, щодо максимального рівня вологості в основі, який можна допустити. Зазначається, що чим нижчі відносні або абсолютні показники вологості поверхні підлоги, тим краще. Конкретний рівень вологості, що допустимий для встановлення підлоги, залежить також від регіону, в якому встановлюється паркет, тому рекомендується враховувати місцеві стандарти. Для точного вимірювання вологості можна використовувати спеціальні прилади – гігрометри. Перед установкою паркетної дошки необхідно відбілювати поверхню, прибирати залишки штукатурки і т.п. і забезпечувати повну сухість, щоб гарантувати стійкість та якість встановлення паркету.

Для вимірювання вологості бетонної основи слід використовувати спеціальні прилади – гігрометри, щоб забезпечити точність вимірювання. Якщо рівень вологості бетону перевищує допустимі значення, то необхідно вирівняти до максимальної сухості перед установкою паркету, наприклад, шляхом додаткового вентилювання приміщення, використання спеціальних осушувачів або інших методів, щоб забезпечити стійкість та якість підлогового покриття.

Експерти Паркетника про рівність основи для Barlinek Diana Forest Дуб Болотний

Нерівна основа може негативно впливати на експлуатацію паркетної дошки наступним чином:

 1. Розколювання паркетних дощок: Якщо основа не рівна, то паркетна дошка може відокремитися від поверхні, яка під нею знаходиться. Це може призвести до появи тріщин і розколювання паркетних дощок.

 2. Вигини та вигинання паркету: Якщо основа є нерівна, то паркетна дошка може вигнутися при нанесенні вантажу на неї. Це може призвести до вигинання паркету та появи нерівностей між паркетними дошками.

 3. Непродуктивні витрати на ремонт: Якщо основа нерівна, то установка паркету може виявитися недостатньою для створення стійкої і міцної підлоги. У такому випадку вам доведеться витрачати додаткові кошти на ремонт або перевстановлення паркету.

Якщо основа не рівна, то з часом нерівності можуть збільшуватися та поширюватися на паркетні дошки. Це може призвести до появи тріщин, вигинаних та підгинаючихся ділянок, або нерівностей між паркетними дошками. Крім того, нерівна основа може призвести до шуму та скрипіння підлоги при ходьбі, що може бути досить неприємним для мешканців будинку.

Тому перед встановленням паркету необхідно ретельно підготувати поверхню, зняти всі нерівності та вирівняти її. Якщо нерівності досить великі, можна використовувати спеціальні матеріали, такі як самовирівнювальний склад, для вирівнювання поверхні. Крім того, необхідно періодично проводити перевірку на наявність нових нерівностей та поправляти їх якнайшвидше, щоб уникнути подальших проблем з експлуатацією паркетної підлоги.

 • Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
 • Кур’еру при доставці готівкою. Оплата готівкою здійснюється водієві при доставці товару.
 • Оплата банківською картою на сайті. Оплата карткою здійснюється через систему FONDY особистий кабінет на сайті після підтвердження замовлення менеджером.
 • Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380959276527

Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.

Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45

Салон-магазин “Хата Ламінату” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60

Салон-магазин “Хата Ламінату” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63

Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01

Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.

Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.

Повернення товару можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Пнд - Птн 08:00-17:00

Субота 08:00-15:00

Неділя 08:00-13:00

Телефон: +38(095) 677 95 63

e-mail: inbox@parketnik.ua

Пнд - Птн 09:00-18:00

Субота 09:00-15:00

Неділя 09:00-14:00

Телефон: +38(099) 509 07 41

e-mail: inbox@parketnik.ua2020 - 2024 ПаркетНИК™

Розробка сайту WEBDev