Двері міжкімнатні Папа Карло колекція TETRA T-01 (Складська програма)
| Торгова марка | |
|---|---|
| Колекція | |
| Покриття | ПВХ Плівка |
| Колір дверей | Білий матовий, Кремовий матовий, Сірий матовий |
| Скло | Сатин 2х |
| Ширина полотна | 610мм, 710мм, 810мм, інші під замовлення |
| Висота полотна | 2000мм |
| Товщина полотна | 38мм |
| За способом відкривання | Двостулкові, Одностулкові, Розпашні, Розсувні |
| Зміна розмірів | Так, під замовлення |
| Стиль | Лофт, Модерн, Хай-тек, Сучасний |
| Торець полотна | Торець кромка у колір полотна |
| Країна виробник | Україна |
5,080.00₴
Двері міжкімнатні Папа Карло колекція TETRA T-01 (Складська програма)
Двері міжкімнатні Папа Карло TETRA T-01 Чорний матовий, скло сатін – це збірні двері з високоякісним декоративним покриттям на основі ПВХ, створеним в Італії. Ідеальне поєднання візуального та тактильного ефектів, що надає дверям стильного вигляду.
Короб з ущільнювачем, розширювач та лиштва також покриваються тією ж плівкою, що й двері. Телескопічна конструкція комплектуючих дозволяє перекривати стіни нерівності до 10 мм. В наявності на складі є 4 типорозміри полотен – 610, 710, 810 і 910х2000 мм під прорізи розмірами 700,800,900 та 1000х2060 мм (висота зазначена від готового покриття для підлоги) зі склом сатин 2х сторонній. Моделі із чорним склом йдуть на замовлення. Також можна на замовлення виготовити полотно розміром 410х2000 мм.
Двері міжкімнатні Папа Карло TETRA T-01 Чорний матовий, скло сатін мають такі переваги:
➥ Європейська якість покриття: Відповідає нормам ISO-9002/EN 29002 та сертифіковане в Україні.
➥ Стабільність відтінків: Колір декорів залишається незмінним від партії до партії.
➥ Додатковий захист: Праймер забезпечує міцну адгезію, роблячи покриття ще більш стійким.
➥ Міцність: Стійке до механічних пошкоджень, забруднень та хімічних засобів.
➥ УФ-стійкість: Майже не змінює колір під час експлуатації.
➥ Екологічність: Безпечне для довкілля та здоров’я.
➥ Полотно виготовлене з цільного HDF високої щільності (950 кг/м³), що забезпечує надійність та довговічність.
➥ Кріплення фурнітури та інших елементів виконане з урахуванням європейських стандартів міцності.
➥ Скло сатин: 4 мм, двостороннє.
➥ Чорне скло (BLK): 4 мм, для сучасних інтер’єрів.
➥ Розгороджувальний профіль: Додає конструкції стильного вигляду.
- Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
- Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380509066412
Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.
Інтернет магазин parketnik.ua – тел. 050 906 64 12
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63
Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01
Склад-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Харківське Шосе 6А. тел. 095-431-67-70
Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.
Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.
Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.






