Каталог товарів

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Berlin 3-х полосовий лак STANDARD 5Gc

Колір

Торгова марка

Колекція

Країна виробництва

Декор

Фаска

Тип замку

Barclick 5Gc

Тип конструкції

3-х шарова

Дизайн

Порода деревини

Товщина цінної породи

1.8мм

Селекція

Брашування

Покриття

Лак

Поверхня

Термін експлуатації

20

Укладка на теплый пол

Да

Довжина

Ширина

Товщина

Купити поштучно

Ні

1,420.00

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Berlin 3-х полос. лак STANDARD 5Gc 2200mmх180mmх14mm 7пл. 2,77м²/уп

Паркетна дошка Barlinek Diana Forest Дуб Berlin 3-х полосовий лак STANDARD 5Gc


Barlinek Diana Forest Дуб Berlin 3-х полосовий BK8-DBE3-LAK-XXX-D14180-T

Barlinek Diana Forest Дуб Berlin – паркетна дошка 3-х полосовий лак STANDARD 5Gc 2200mmх180mmх14mm 7пл. 2,77м²/уп

Замки паркетної дошки Barlinek Diana Forest Дуб Berlin 5G

Замки паркетної дошки 5G – це сучасний механізм з’єднання, який забезпечує більш міцне та зручне з’єднання паркетних дощок між собою. Замки 5G мають п’ять механічних елементів для з’єднання, які забезпечують кращу фіксацію та надійність з’єднання. Крім того, замки 5G також забезпечують безшовне з’єднання за допомогою спеціальних профілів та механізмів, що дозволяє уникнути розколів та тріщин на поверхні паркетної підлоги.

Замки 5G можуть бути використані для різних видів паркету, включаючи ламінатний, інженерний та суцільнодерев’яний паркет. Їх встановлювати досить просто та швидко, що зменшує час установки та робочі затрати.

Одним з головних переваг замків 5G є їх міцність та стійкість до навантажень, що дозволяє забезпечити довговічність та надійність паркетної підлоги протягом тривалого періоду експлуатації.

Загалом, замки 5G є досить популярним вибором для встановлення паркетної дошки, завдяки їх високому рівню міцності та гарному з’єднанню між дошками. Часто такі замки використовуються в різних комерційних та житлових будівлях, де вимоги до якості паркетної підлоги є високими. При цьому, використання замків 5G з правильним встановленням та доглядом за паркетом забезпечить довговічність та міцність паркетної підлоги на протязі багатьох років.

Вплив кольорової гами підлоги Barlinek Diana Forest

Колір підлоги може впливати на геометрію кімнати з візуальної точки зору. Яскраві кольори підлоги, наприклад, могуть здатися набагато більшими, ніж насправді, що може змінювати відчуття простору кімнати. Темні кольори, з іншого боку, можуть зменшувати візуальний простір і зробити кімнату меншою, ніж вона насправді є.

Крім того, колір підлоги може впливати на світло і яскравість кімнати. Світлі кольори підлоги, наприклад, можуть відбивати світло та робити кімнату яскравішою та більш просторною. Темні кольори, навпаки, можуть затемнювати кімнату та робити її менш яскравою.

Важливо вибирати колір підлоги залежно від розміру та освітлення кімнати. Наприклад, в невеликих кімнатах можна використовувати світлі кольори, що створять відчуття простору та розширять візуальний простір кімнати. Також, в кімнатах з обмеженим доступом світла можна ставити на вибір кольори з більш відкритою гамою, що відбиває світло та робить кімнату більш яскравою та привітною.

У загальному рахунку, колір підлоги може створити підходящу атмосферу в кімнаті та відобразити стиль та особливості внутрішнього дизайну. Важливо враховувати всі аспекти при виборі колірної гами та матеріалів для підлогового покриття, щоб забезпечити якість та зручність експлуатації кімнат

  • Оплата готівкою або банківською картою в будь-якому нашому салоні-магазині.
  • Кур’еру при доставці готівкою. Оплата готівкою здійснюється водієві при доставці товару.
  • Оплата банківською картою на сайті. Оплата карткою здійснюється через систему FONDY особистий кабінет на сайті після підтвердження замовлення менеджером.
  • Безготівковий розрахунок. Для отримання рахунку необхідно зв’язатися з фахівцем відділу продажів +380959276527

Ви можете забрати замовлення з наших cалонах магазинах самостійно, або замовити доставку.

Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Полтава вул. Небесної Сотні 86а тел. 097-965-78-14, 095-431-67-45

Салон-магазин “Хата Ламінату” Полтава вул. Великотирнівська 29/2 тел. 068-375-56-41, 095-431-67-60

Салон-магазин “Хата Ламінату” Миргород вул. Кашинського 4 тел. 095-677-95-63

Салон-магазин “Хата Ламінату” & “ПаркетНИК” Лубни вул. Старотроїцька 4 тел. 099-509-07-41, 067-522-50-01

Самовивіз можливий в день оформлення замовлення за умови наявності товару на складі або в салоні-магазині.

Доставка по місту Полтава здійснюється спеціалізованим транспортом зручний для Вас час. Доставити замовлення в інші населені пункти країни ми зможемо за допомогую кур’єрської служби Нова Пошта або за допомогою будь якої іншої – зручної для Вас.

Повернення товару можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Повернення товару та грошей – можливе відповідно до закону України “Про захист прав споживачів”.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Пнд - Птн 08:00-17:00

Субота 08:00-15:00

Неділя 08:00-13:00

Телефон: +38(095) 677 95 63

e-mail: inbox@parketnik.ua

Пнд - Птн 09:00-18:00

Субота 09:00-15:00

Неділя 09:00-14:00

Телефон: +38(099) 509 07 41

e-mail: inbox@parketnik.ua2020 - 2024 ПаркетНИК™

Розробка сайту Yevhen Kirichenko